طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۸ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۱:۲۴ | تعداد بازدید : 301 نفر | امتیاز خبر :
 • اسماعیل عاشق مسئول خانه هنرمندان شهرداری بندر تاریخی کنگ خبر داد

  اجرای نمایش به دل مانده گروه پیشگامان در بندرعباس

  اسماعیل عاشق مسئول خانه هنرمندان شهرداری بندر تاریخی کنگ خبر داد: اجرای نمایش به دل مانده گروه پیشگامان در بندرعباس 🔹به گزارش آوای کنگ، هنرمندان گروه نمایش پیشگامان خانه هنرمندان بندرکنگ سه روز متوالی ...

  اسماعیل عاشق مسئول خانه هنرمندان شهرداری بندر تاریخی کنگ خبر داد:

  اجرای نمایش به دل مانده گروه پیشگامان در بندرعباس

  🔹به گزارش آوای کنگ، هنرمندان گروه نمایش پیشگامان خانه هنرمندان بندرکنگ سه روز متوالی از تاریخ هجدهم لغایت بیستم مهرماه، نمایش به دل مانده را در سالن پلاتو بندرعباس به روی صحنه بردند.

  اسماعیل عاشق مسئول خانه هنرمندان شهرداری بندر تاریخی کنگ در این زمینه به خبرنگار آوای کنگ گفت: وحید قاسمی نژاد مسئول هنرهای نمایشی خانه هنرمندان طبق برنامه ریزی های قبلی، گروه را آماده این حضور در مرکز استان نمود که به لطف خدا با استقبال خوبی مواجه شد.

  او در زمینه استقبال از این اجرا گفت : علاوه بر حضور علاقمندان به تئاتر، هنرمندان و اساتیدی همچون آقایان مهدی عطایی، یعقوب باوقار، یوسف ملایی، محمد مذنبی، سیروس عابدینی، محسن اکبری، دکتر صالحی، عارف شاکری و خانم عایشه پرباره مجری توانمند استان هرمزگان نیز در محل اجرا حضور پیدا کردند و در پایان به نقد و بررسی کار نمایش بندرکنگ پرداختند.

  بحری (عاشق) در ادامه گفت: نظرات قابل ذکر صاحبنظران از این قرار است؛ یوسف ملایی خبرنگار نامی بندرعباس با تجلیل از کار و متن نمایش، به تماشاچیان گفت که یک شب عالی برایش رقم خورده است، استاد مهدی عطایی رئیس دانشگاه هنر استان هرمزگان نمایش به دل مانده را پله ای برای صعود هنرمندان بندرکنگ به قله های بالاتر تشبیه کرد و استاد باوقار، محمد آماده بازیگر توانای بندرکنگ را مورد تقدیر قرار دارد، سیروس عابدینی در جمع تماشاچیان اظهار کرد که به وحید قاسمی نژاد و کل گروه تبریک می گوید.

  شایان ذکر است این گروه هنری در مدت چهار ماه فعالیت، توانسته است چندین اجرا در شهر بندرکنگ جهت عموم مردم در سالن الغدیر داشته باشد.

   

   

   

   
  sss


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر