طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۰۷ | تعداد بازدید : 2897 نفر | امتیاز خبر :
 • مدیر دبیرستان دخترانه دوره اول محدثه بندرکنگ

  اقدام عاجل شهردار بندرکنگ جهت رایزنی با خیر و ساخت نمازخانه در زمانی کمتر از دو ماه قابل ستایش است

  تاریخ خبر:97/6/03      کدخبر:82 مدیر دبیرستان دخترانه دوره اول محدثه بندرکنگ : اقدام عاجل شهردار بندرکنگ جهت رایزنی با خیر و ساخت نمازخانه در زمانی کمتر از دو ماه قابل ستایش است 🔹به گزارش ...

  تاریخ خبر:۹۷/۶/۰۳      کدخبر:۸۲

  مدیر دبیرستان دخترانه دوره اول محدثه بندرکنگ :

  اقدام عاجل شهردار بندرکنگ جهت رایزنی با خیر و ساخت نمازخانه در زمانی کمتر از دو ماه قابل ستایش است

  🔹به گزارش آوای کنگ، در ادامه نشست تقدیر از دختران نوجوان قهرمان بسکتبال کشوری بندرکنگی و پس از صحبت های فریده قاسمی مدیرعامل جمعیت بانوان بندرکنگ، فضه شرفی پور مدیر مدرسه دخترانه محدثه بندرکنگ ضمن ارائه گزارش افتخارآفرینی دانش آموزان دختر متوسطه اول شهر در مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی، آموزشی و پژوهشی از کسب افتخار ورزشی کشوری دانش آموزان آموزشگاه خود در قالب تیم بسکتبال هرمزگان ابراز خرسندی نمود.

  شرفی پور در ادامه گفت : آموزشگاه محدثه بعنوان تنها مدرسه دخترانه متوسطه اول دارای ۴۴۰ دانش آموز می باشد که این امر مزیت ها و مشکلاتی را دربر دارد.

  وی از جمله مشکلات آموزشگاه را عدم کفایت کلاس های درس عنوان نمود که جهت رفع این معضل، احداث دو کلاس درس جدید توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و صدیق بناء رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز بندرکنگ به نتیجه رسیده است.

  مدیر دبیرستان دوره اول محدثه بندرکنگ ضمن اشاره به مشکل عدم برخورداری آموزشگاه از نمازخانه، اقدام عاجل شهردار شهر تاریخی بندرکنگ جهت رایزنی با خیر و ساخت نمازخانه در زمانی کمتر از دو ماه با نظارت شخصی ایشان را قابل ستایش دانست.

  او در پایان به همت و تلاش دو مربی آموزشگاه؛ معصومه شریفی آزاد و میعاد مهجورباشی که مربیان دختران قهرمان عضو تیم هرمزگان نیز می باشند اشاره نمود و اظهار داشت : با درایت و دوراندیشی این دو مربی و هزینه کرد مبلغ شش میلیون تومان، آموزشگاه محدثه از یک سالن ورزشی آموزشگاهی مناسب برخوردار است که هرچند دارای استانداردهای لازم جهت انجام تمرینات باشگاهی نیست، اما درحال حاضر مکانی جهت استمرار تمرینات این عزیزان می باشد.

   

   

   

   

  sss


  ابرچسب :
  نظرات در مورد » “اقدام عاجل شهردار بندرکنگ جهت رایزنی با خیر و ساخت نمازخانه در زمانی کمتر از دو ماه قابل ستایش است”
  1. Bahar21 گفت:

   سایتتون عالیه
   این سایت رو یکی از بچه های سایت دمنتور بهمون معرفی کرده
   من که عاشق این بندر شدم
   آفرین به زنان و مردان این بندر


  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر