طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : جمعه ۱۳ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۱:۴۰ | تعداد بازدید : 2522 نفر | امتیاز خبر :
 • امضاء تفاهم نامه همکاری جهت تهیه طرح ویژه بندرتاریخی کنگ

  امضاء تفاهم نامه همکاری جهت تهیه طرح ویژه بندرتاریخی کنگ سازمان میراث فرهنگی، وزارت راه و شهرسازی، شرکت بازآفرینی شهری ایران با شهرداری بندر کنگ هم پیمان شدند 🔹به گزارش آوای کنگ، با گذشت ...

  امضاء تفاهم نامه همکاری جهت تهیه طرح ویژه بندرتاریخی کنگ

  سازمان میراث فرهنگی، وزارت راه و شهرسازی، شرکت بازآفرینی شهری ایران با شهرداری بندر کنگ هم پیمان شدند

  🔹به گزارش آوای کنگ، با گذشت هفده ماه از مصوبه شورایعالی جهت تهیه طرح ویژه و ملغی شدن طرح تفصیلی قبل از آن، امروز هفدهم مهرماه طی جلسه ای در تهران، چهار نهاد دولتی و سازمان، هم پیمان شدند تا در تهیه طرح مذکور هر یک وظایف و مسئولیت هایی را برعهده بگیرند.

  نهادها و سازمان های مذکور عبارتند از : سازمان میراث فرهنگی، وزارت راه و شهرسازی، شرکت بازآفرینی شهری ایران و شهرداری بندر کنگ و تفاهم نامه به امضاء دکتر محمد سعید ایزدی، دکتر محمد حسن طالبیان، دکتر شکرچی زاده و مهندس ایوب زارعی رسید.

  طرح ویژه شهر تاریخی کنگ قرار است با مدیریت مرکز مطالعات راه و شهرسازی و توسط تیم های جوان شهرساز و معمار در سه سطح کار شود .

  قابل ذکر است دکتر شیوا آراسته مدیر مطالعات بافت و معماری تاریخی شهر بندرکنگ با برخورداری از تخصص و تبحر لازم و نیز با تعلق خاطر بسیار به این شهر و مردمان آن، نقش مؤثری در انجام پژوهش ها، تنظیم طرح مطالعاتی، اجرای طرح ها و پیگیری امورات مربوط به آن داشته است.

   

   

  sss


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر