طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۹ مهر, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۱:۲۴ | تعداد بازدید : 352 نفر | امتیاز خبر :
 • بهترین تجربه یک خیر، آرامشی است که در زندگی اش ملموس است

  زمزم بحری بانوی خیر بندرکنگ در مصاحبه با پایگاه خبری آوای کنگ: بهترین تجربه یک خیر، آرامشی است که در زندگی اش ملموس است 🔹به گزارش آوای کنگ، هفته اول و دوم مهرماه سال ...

  زمزم بحری بانوی خیر بندرکنگ در مصاحبه با پایگاه خبری آوای کنگ:

  بهترین تجربه یک خیر، آرامشی است که در زندگی اش ملموس است

  🔹به گزارش آوای کنگ، هفته اول و دوم مهرماه سال جاری همراه با خبر مسرت بخش افتتاح مدرسه خیر مدرسه ساز صدیق بناء اهل بندرکنگ در غرب و شرق استان هرمزگان بود. افتتاحی که با نام بانویی به نام “زمزم بحری” گره خورده بود.

  در غرب استان نامبرده مدرسه ای را افتتاح کرد و در شرق استان مدرسه ای به نام وی نامگذاری شد.

  زمزم بحری والده خیر مدرسه ساز صدیق بناء می باشد که افتتاح این دو مدرسه بهانه ای شد جهت مصاحبه پایگاه خبری آوای کنگ با این بانوی خیراندیش.

  آوای کنگ: خوشحالیم از اینکه شما بعنوان یک بانوی خیر اهل بندرکنگ اقدام به افتتاح دو مدرسه در شرق و غرب استان نمودید. احساس خود شما چیست؟

  🔸 وقتی پسرم از من خواست در سفری به شهرستان بستک جهت افتتاح مدرسه ای که خودش بانی ساخت آن بود او و خانواده اش را همراهی کنم، اطلاع نداشتم قرار هست مدرسه را من افتتاح کنم. واقعا حسی بود که تابحال تجربه نکرده بودم نه می توانستم جلوی گریه ام را بگیرم و نه قادر بودم مانع خوشحالیم شوم.
  این حس در مورد افتتاح مدرسه در شرق استان متفاوت بود چون از قبل آمادگی لازم را داشتم ولی دیدن فرزندان سرزمینم با کمترین امکانات موجب شد آن حس دوباره به سراغم بیاید. خوشحال از اینکه به لطف خدا و پسرم توانستم کاری برای آنان انجام دهم و غمگین از وضعیت معیشتی آنان.

  آوای کنگ: با این حساب شما از نامگذاری مدرسه در شرق استان به نام خود خبر داشتید؟

  🔸بله، چند روز قبل از رفتن به شرق استان پسرم با یادآوری درخواستم مبنی بر ثبت نام حج تمتع گفت که مدتهاست چیزی برایم درنظر گرفته است که اجر آن در حد تشرف به خانه خداست و وقتی فهمیدم خدا را شکر کردم که خداوند متعال این شرف بزرگ را نصیبم کرده است.

  آوای کنگ: در فیلم و تصاویر دریافتی از دو مراسم افتتاحیه، شما خیلی آرام و مسلط به نظر می رسید آیا قبلا تجربه حضور در چنین جمعی را داشتید؟

  🔸نه، اصلا حضور در چنین جمعی را تجربه نکرده بودم و از درون خیلی استرس و هیجان داشتم اما خدا کمکم کرد که فضای معنوی حاکم بر مراسم موجب شود بر هیجانم تسلط پیدا کنم.

  آوای کنگ: آیا از این دو مراسم خاطره یا تجربه خاصی دارید؟

  🔸بهترین تجربه ام آرامشی است که اثراتش را در زندگیم می بینم و اینکه نگاهم به فعالیت های خیریه عوض شده است و تمایل دارم انجام کار خیر هرچند کوچک در زندگیم همیشه وجود داشته باشد.

  آوای کنگ: چه پیامی به بانوان استان، منطقه و شهر بندرکنگ دارید؟

  🔸از همه بانوان درخواست می کنم همواره فرزندان خود را دعای خیر نمایند چون تاثیر معنوی و مادی زیادی در زندگی شخصی و اجتماعی آنان دارد.
  همچنین به آنها پیشنهاد می کنم با حمایت از فرزندان خود که در کارهای عام المنفعه فعال هستند، سهمی در کارهای خیر، مفید و ارزشمند آنان داشته باشند.

   

   

   

   

  www


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر