طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : شنبه ۳ شهریور, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۰۵ | تعداد بازدید : 2804 نفر | امتیاز خبر :
 • شهردار شهر تاریخی بندرکنگ خبر داد :

  بهره برداری از پلاژ موقت تفریحی – ورزشی بانوان شهر بندرکنگ در بازه زمانی یک ماه آینده

  تاریخ خبر:97/6/3      کدخبر:81 شهردار شهر تاریخی بندرکنگ خبر داد : بهره برداری از پلاژ موقت تفریحی - ورزشی بانوان شهر بندرکنگ در بازه زمانی یک ماه آینده 🔹به گزارش آوای کنگ، در ادامه ...

  تاریخ خبر:۹۷/۶/۳      کدخبر:۸۱

  شهردار شهر تاریخی بندرکنگ خبر داد :

  بهره برداری از پلاژ موقت تفریحی – ورزشی بانوان شهر بندرکنگ در بازه زمانی یک ماه آینده

  🔹به گزارش آوای کنگ، در ادامه نشست تقدیر از قهرمانان کشوری، ایوب زارعی شهردار شهر تاریخی بندرکنگ، ضمن تبریک به دختران نوجوان قهرمان بسکتبال شهر و شهرستان و خانواده های آنان، بر استمرار تلاش در کسب مدارج علمی و ورزشی در سطوح استانی، کشوری و بین المللی تأکید نمود.

  وی در ادامه اظهار داشت : برنامه ریزی و پژوهش در انجام هر کار و پروژه ای نقش اساسی دارند. همانگونه که آموزشگاه محدثه از سال قبل جلسات مشترکی با مسئولین امر برگزار نمود تا برنامه ریزی لازم جهت حل مشکل افزایش جمعیت در سال تحصیلی پیش روی داشته باشد که به اقدام کنونی جهت ساخت نمازخانه و اضافه شدن دو کلاس درس منجر شد و یا انجام پژوهش های کارشناسانه در مجموعه شهرداری بندرکنگ جهت به ثمر رساندن پروژه های عمرانی، گردشگری، فرهنگی و اجتماعی که نتایج قابل اعتماد و مطمئنی را درپی دارد.

  زارعی با اشاره به مصوبه جلسه مشترک با کمیسیون اجتماعی بانوان در تاریخ ۳۱ خرداد سال جاری و درخواست اعضاء آن در زمینه ساخت پلاژ موقت بانوان گفت: خوشبختانه این امر پس از دو ماه عملی شد و امیدواریم در بازه زمانی یک ماه آینده شاهد افتتاح پلاژ تفریحی – ورزشی موقت بانوان شهر بندرکنگ باشیم.

  شهردار بندرکنگ در پایان بیان داشت : با توجه به استاندارد نبودن سالن آموزشگاهی جهت انجام تمرینات باشگاهی تیم دختران نوجوان قهرمان کشوری بسکتبال، شهرداری و شورای شهر تمام سعی خود را جهت اختصاص سالن ورزشی استاندارد در شهر بندرکنگ بکار خواهد بست.

   

   

  sss


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر