طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱۷ خرداد, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۲۰:۴۹ | تعداد بازدید : 2545 نفر | امتیاز خبر :
 • تقدیر از دبیر انجمن جوانان هوجا شهر تاریخی بندرکنگ در شاخص فعال اجتماعی سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) استان هرمزگان

  تاریخ خبر:97/3/17      کدخبر:70 تقدیر از دبیر انجمن جوانان هوجا شهر تاریخی بندرکنگ در شاخص فعال اجتماعی سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) استان هرمزگان به گزارش آوای کنگ،مراسم تجلیل از جوانان برتر ...

  تاریخ خبر:۹۷/۳/۱۷      کدخبر:۷۰

  تقدیر از دبیر انجمن جوانان هوجا شهر تاریخی بندرکنگ در شاخص فعال اجتماعی سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) استان هرمزگان

  به گزارش آوای کنگ،مراسم تجلیل از جوانان برتر هرمزگان با حضور حاج احمد مرادی و حاج حسین هاشمی تختی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مهندس اکرمی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری، دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان، زهرا یعقوب نژاد مدیرکل بانوان و خانواده استانداری، پویافر فرماندار و اعضای شورای شهر بندرعباس در سالن اجتماعات هتل همای این شهر برگزار گردید.

  ابتدا غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش و جوانان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در مراسم، عملکرد حوزه فرهنگی و جوانان در هفته جوان را تشریح نمود.

  در ادامه احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی روز جوان را به همه جوانان تبریک عرض نمود و اظهارداشت : جوانان عزیز افتخاری برای استان و کشور هستند و ما درکشور ایران جوانانی داریم که در همه عرصه ها توانایی های خود را نشان داده اند و جوانان ما در واقع سرآمد سایرین هستند.

  سپس حاج حسین هاشمی دیگر نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به جوانان اظهارداشت: ما در لیست طرفداران جوان هستیم و معتقدیم که دولتمردان باید به توانایی جوانان اعتماد داشته باشند.

  اکرمی معاون سیاسی ،اجتماعی و امنیتی استانداری دیگر سخنران مراسم اظهار داشت : این جشنواره به نام حضرت علی اکبر (ع) است، که الگوی جوانان جامعه اسلامی و ایرانی است.

  اکرمی اضافه کرد: اندیشمندان و مورخان باید زندگی حضرت علی اکبر(ع) را بنویسند تا جوانان و همه بدانند و بفهمند که آن حضرت چگونه زندگی کرده است.

  وی در ادامه یادآورشد : هرکس که دارای ویژگی های انرژی، هدفمندبودن، هوشمندی باشد جوان است و جوانان ما منتظر این نباشند که مدیران به آن ها مسئولیت دهند، خود جوان با اراده و تلاشش به آنچه میخواهد باید برسد.

  در پایان از ۳۰ نفر از جوانان برتر در شاخص های علمی، هنری، فرهنگی، قرآنی ، گردشگری ، ورزشی ، رسانه ای و … با اهدای لوح سپاس و جوایزی قدردانی گردید.

  شایان ذکر است، از ساره قاسمی دبیر انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا شهر تاریخی بندرکنگ در شاخص فعال اجتماعی و ارزیابی سمن فعال سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) تقدیر به عمل آمد.

  sss
  sss
  sss
  sss
  sss
  sss
  sss
  sss
  sss
  sss


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر