طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۲ آبان, ۱۳۹۷ | ساعت انتشار خبر : ۰۱:۰۷ | تعداد بازدید : 2819 نفر | امتیاز خبر :
 • در نشست دبيران سازمان های مردم نهاد جوانان استان هرمزگان با امياری مدير كل ورزش و جوانان استان هرمزگان صورت پذیرفت:

  تقدیر از دبیر انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا بندرکنگ

  در نشست دبيران سازمان های مردم نهاد جوانان استان هرمزگان با امياری مدير كل ورزش و جوانان استان هرمزگان صورت پذیرفت: تقدیر از دبیر انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا بندرکنگ 🔹به گزارش آوای کنگ، ...

  در نشست دبيران سازمان های مردم نهاد جوانان استان هرمزگان با امياری مدير كل ورزش و جوانان استان هرمزگان صورت پذیرفت:

  تقدیر از دبیر انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا بندرکنگ

  🔹به گزارش آوای کنگ، نشست صميمانه دبيران سازمان های مردم نهاد جوانان استان هرمزگان با امياری مدير كل ورزش و جوانان در مورخه بیست و نهم مهرماه و هفته تربیت بدنی در سالن جلسات اداره كل ورزش و جوانان استان برگزار گردید.

  در این نشست، دبیران سمن ها ضمن معرفی و بیان عملکرد انجمن خود با خط مشی و برنامه های پیش روی مدیر کل جدید اداره کل ورزش و جوانان در چارچوب سیاست های اداره کل متبوع آشنا گشتند.

  در پایان از ساره قاسمی دبیر انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا بعنوان یکی از شش دبیر انجمن استان که موفق به اخذ اعتبارنامه الکترونیکی از وزارت ورزش و جوانان شده اند و فعالیت و عملکرد قابل توجهی داشته اند، تقدیر به عمل آمد.

  شایان ذکر است انجمن مردم نهاد دوستداران هوجا اولین انجمنی است که موفق به دریافت مجوز فعالیت در قالب اعتبارنامه الکترونیکی در آبان ماه ۹۶ در استان هرمزگان شد. این انجمن در اردیبهشت ماه ۹۷ در شاخص فعال اجتماعی سیزدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع) استان هرمزگان بعنوان انجمن برتر شناخته شد.

  sss


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر