طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس

امروز : یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸

 • تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۱ فروردین, ۱۳۹۸ | ساعت انتشار خبر : ۲۲:۴۲ | تعداد بازدید : 239 نفر | امتیاز خبر :
 • جزئیات جشنواره غذایی و بازارچه صنایع دستی بندرکنگ در نوروز ۹۸ مشخص شد

  تاریخ خبر:۹۷/۱۲/۲۷ کدخبر:114 جزئیات جشنواره غذایی و بازارچه صنایع دستی بندرکنگ در نوروز 98 مشخص شد 🔹به گزارش آوای کنگ، در پی انتشار اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری جشنواره غذایی و بازارچه صنایع دستی ...

  تاریخ خبر:۹۷/۱۲/۲۷ کدخبر:۱۱۴

  جزئیات جشنواره غذایی و بازارچه صنایع دستی بندرکنگ در نوروز ۹۸ مشخص شد

  🔹به گزارش آوای کنگ، در پی انتشار اطلاعیه ای مبنی بر برگزاری جشنواره غذایی و بازارچه صنایع دستی در ایام نوروز، انجمن خیریه نور وحدت بندرکنگ بعنوان یکی از مجریان جشنواره اقدام به ارائه جزئیات جشنواره مذکور نمود.

  عبدالله بحرپیما مدیرعامل انجمن خیریه نور وحدت بندرکنگ در این زمینه گفت: اين جشنواره طی دو روز هشتم و نهم فروردين از صبح تا شب(۱۰صبح الی۲۳شب) در محل نمايشگاه (کنار بوم مسی) برگزار خواد شد.

  او در ادامه تصریح کرد: غرفه های اين نمايشگاه که توسط شهرداری، انجمن خيريه نور وحدت و تعاونی صنايع دستی انگشتان طلايي آماده می گردد، در اختيار کسانی که محصولاتی برای عرضه و فروش دارند قرار خواهد گرفت.

  بحرپیما خاطرنشان کرد: محصولاتی که قابل عرضه عبارتست از: شیرینی های خانگی محلی ( بسکویت، شکلمه، شیرینی های محلی سنتی مثل حلوا، خبیس، خاکو و مواردی از این قبیل که در خانه پخت میشود) ودرمحل نمایشگاه عرضه میگردد.

  مدیرعامل انجمن خیریه افزود: ضمنا غذاهايي از قبيل: ( نان تمشی، نان فلزی، نان محلی، گریسات، خنفروش، باجیه که بصورت گرم قابل سرو می باشند) لازم است در محل نمایشگاه پخت و برای فروش به عموم عرضه شود. اما برنج (مجبوس، بریانی) و هر نوع خوراکی که محلی، سنتی و کنگی بوده و برای وعده غذایی ناهار سرو می شود در نمایشگاه قابل عرضه است.

  عبدالله بحرپیما در مورد بخش دیگر نمایشگاه چنین توضیح داد: محصولات صنایع دستی ازقبیل ( دستبند، انگشتر، هدبند، روسری، چادرهای سنتی و محلی، شلواربندری محلی کنگی، تاردوزی، خوس دوزی و لباس های محلی و دوخت و دوزهای محلی ) نیز می توانند در نمایشگاه به عرضه عموم گذاشته شوند.

  پایه گذار انجمن خیریه بندرکنگ در پایان گفت: فروش محصولات نيز به اينگونه هست که تمامی مبالغ حاصل از فروش، مستقيما به حساب انجمن واریز خواهد شد و انجمن هزينه مواد اوليه کسانی که محصولاتی برای فروش عرضه می کنند را می پردازد. به اين ترتيب سود حاصله از فروش محصولات به انجمن رسيده و انجمن آن را در راههای خير (بطورخاص به ایتام وخانواده های نیازمند) تحت پوشش انجمن صرف می نمايد.
  در این پروسه هم کسانی که محصولاتی عرضه می کنند و هم کسانی که با خريد خود اين برنامه را حمايت می نمايند در کار خير شريک و مأجور خواهند گشت و هم انجمن برای انجام امور خيریه تقويت خواهد شد.

   

   

   

  سس


  ابرچسب :
  طراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرسطراحی سایت و قالب وردپرس
  آوای کنگ کنگ نیوز

  گالری تصاویر